Contact

Agrosel

AGROSEL SRL
Str. Laminoriştilor nr. 268
Cod poştal 405100, Câmpia Turzii, jud. Cluj, România
Program de lucru:  8.00-16.30, L-V

CIF: RO 10534685 | ORC: J12/764/1998
Banca: UniCredit Ţiriac Bank, Sucursala Turda
Cont IBAN: RO95BACX0000000397812000

Telefon: +40 264 305900 | Fax: +40 264 305909
E-mail: agrosel@agrosel.ro

Reprezentant Nord-Est: jud. Suceava, Botosani, Neamt, Iasi, Bacau, Vaslui
Florentina Vrinceanu – 0753 102947
E-mail: florentina.vrincianu@agrosel.ro

Vasile Covaliu – 0757 105928
E-mail: vasile.covaliu@agrosel.ro

Reprezentant Est: jud. Bacau, Vrancea, Galati, Buzau, Tulcea
Dorin Goldhamer – 0755 061013
E-mail: dorin.goldhamer@agrosel.ro

Reprezentant Sud-Est: jud. Braila, Ialomita, Constanta, Calarasi, Giurgiu
Madalin Coada – 0755 061014
E-mail: madalin.coada@agrosel.ro

Reprezentant Sud: jud. Arges, Teleorman, Dambovita, Prahova, Ilfov, Bucuresti
Gabriel Chiriachez – 0755 061012
E-mail: gabriel.chiriachez@agrosel.ro

Reprezentant Sud-Vest: jud. Mehedinti, Gorj, Valcea, Olt, Dolj
Marius Zbircea – 0753 102951
E-mail: marius.zbircea@agrosel.ro

Reprezentant Vest: jud. Arad, Timis, Caras Severin, Huneadoara
Mihaela Arbanas – 0755 086232
E-mail: mihaela.arbanas@agrosel.ro

Reprezentant Nord-Vest: jud. Bihor, Satu Mare, Salaj, Bihor, Cluj, Bistrita Nasaud, Maramures, Mures, Harghita, Alba, Sibiu, Brasov, Covasna
Attila Lorinczi – 0755 086235
E-mail: attila.lorinczi@agrosel.ro

Reprezentant Bulgaria:
Gergana Yaneva – +359 894 734 745
E-mail: gergana.yaneva@agrosel.ro

Reprezentant Ungaria:
Zoltan Gonczi – +36 20 4408533
E-mail: zoltan.gonczi@agrosel.ro

Sales Manager Modern Retail & Export:
Lucian Jidavu – 0753 102946
E-mail: lucian.jidavu@agrosel.ro

Sales Manager Traditional Market:
Lorand Orbok – 0755 086233
E-mail: lorand.orbok@agrosel.ro

Fie că este vorba despre întrebari, sugestii, ori propuneri de parteneriat sau de colaborare, nu ezitaţi să ne contactaţi. Membrii echipei AGROSEL vor fi mereu gata să vă răspundă în cel mai scurt timp posibil.

map
AB AR AG BC BH BN BT BV BR BZ CS CL CJ CT CV DB DJ GL GR GJ HR HD IL IS IF MM MH MS NT OT PH SM SJ SB SV TR TM TL VS VL VN

Webshop AGROSEL

Semințe microambalate și semințe profesionale de flori și legume

Vreau să cumpăr!